Nádherná nevěsta! Herečka Daddario je už pod čepcem, překvapila šatami i místem svatby

Jedna z nejkrásnějších hereček současnosti je už pod čepcem. Americká hvězda Alexandra Daddario, kterou proslavily seriály Temný případ či Bílý lotus, se provdala. Byla nádherná a docela netradiční nevěsta.

Jak informoval na svých stránkách americký magazín Vogue, který celý sňatek mapoval objektivem a následně získal exkluzivní rozhovor čerstvé novomanželky, Daddario se provdala za producenta Andrewa Forma.

„Moji přátelé Allie a Jake měli tu nejkrásnější svatbu v New Orleans,“ citoval herečku portál Vogue.com. „My jsme se původně chtěli sejmout v Itálii, protože jsem se chystala tři dny v kuse pít italské víno. Jenže pak jsem dostala práci v New Orleans, pomyslela jsem si na Allie a Jakea a změnili jsme to na New Orleans,“ vysvětlila herečka, která město označila za „plné hudby a života“.

Nevěsta měla na sobě plisované šaty s výšivkou z krajky z Danielle Frankel Studio, přičemž mnohé mohlo překvapit, že nesáhla po nějaké slavné evropské značce nebo vychyceném módním ateliéru. „Začala jsem je sledovat na Instagramu a strašně se mi jejich věci líbily. Spojili jsme se a když jsem je navštívila v ateliéru, cítila jsem se být krásná úplně ve všem. Vybrala jsem si tyto šaty, protože jsem měla pocit, že patří k New Orleans a také jsou jako stvořené pro zdejší vedra,“ uvedla Daddario pro Vogue.com.

Photo of bride walking on the beach

Ženich Andrew Form se oblékl do ležérního lněného světlého obleku s proužkem – stejně tak dbal na to, aby zvládl několik hodin v parném a horkém městě. Podle záběrů, které zveřejnil módní magazín na svých stránkách, však vypadá, že novomanželé si svůj den užili naplno ai přes horké počasí. Dokonce absolvovali krátký průvod uličkami města.

Filmový producent Form má už za sebou manželství s jinou známou herečkou – od roku 2007 do roku 2021 byl totiž ženatý s Jordanou Brewsterovou, známou zejména ze série Rychle a zběsile. Dvojice má spolu dva syny, kteří na svatbě nechyběli a otci dělali malé „družby“. Daddario dosud vdaná nebyla. Více podob přitažlivé herečky si můžete prohlédnout v naší galerii.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram