Léto v odstínech žluté i oranžové: Tyto slavné dámy je nosí se vkusem, inspirujte se

Když se nedávno objevila na veřejnosti v pastelových žlutých šatech vévodkyně Kate, mnoho žen začalo hledat podobný odstín v obchodech. Pastelová ovšem není jediná podoba žluté, kterou by dámy mohly vyzkoušet.

Herečka Michelle Yeoh v kombinaci sukně a žluté košilové halenky.

V gradiente žluté a oranžové se nachází několik zajímavých a skvěle kombinovatelných odstínů, které si doslova ptají být součástí letního šatníku. Řeč přitom nemusí být jen o typicky „letních“ oděvech, jakými jsou například sukně, šortky či topy s krátkými rukávy.

Zatímco s intenzivní přímo neonovou žlutou budete skvěle vypadat na pláži během dovolené, tóny oranžové barvy na midi šatech nebo třeba v podobě elastických tubových šatů na hrubších ramínkách budou odpovědí na letní garderobu do práce, případně na setkání s kámoškami po ní.

Beautiful Woman Ballet Dancer Jumping in Air in Colorful Fluttering Dress. Graceful Ballerina Dancing in Yellow Blue Gown over Gray Studio Background. Dynamic Motion Dance

Kalhoty jsou samostatný element, při kterém je ideální vycházet z již naznačených trendů. K nim patří například střih a šířka či délka kalhot. Jak už jistě víte, toto léto si ptá opravdu široké modely, ideálně zakrývající celou obuv – více tipů naleznete zde.

Odstíny žluté či oranžové budou dobře také vypadat v podobě košilové halenky, jejíž intenzitu můžete zjemňovat neutrální barevností jiného dominantního oděvu (například sukně nebo kalhoty). Neobávejte se ani experimentování s materiály – kromě klasické bavlny se totiž nosí úplet, hedvábí, kůže či třeba jemný a chladivý satén. Více inspirací naleznete v naší galerii, kterou jsme tentokrát věnovali celebritám v odstínech hitové barevnosti.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram