Ty lžeš! Pozor, tato znamení jsou v přikrášlování a překrucování pravdy přímo profesionálové

Čas od času se menší lež přihodí každému z nás. Někteří lidé však lžou dennodenně a nad faktem, že z jejich úst vychází jedna lež za druhou, se už ani nezamýšlejí.

Pokud jde o lháře – profesionály, tato znamení k nim mají nejbližší. A tady jsou také důvody, proč.

Štír

Štír je neuvěřitelně tvrdohlavý. Jakmile si něco smyslí, chce toho dosáhnout za každou cenu. To je hlavní důvod, proč se nezdráhá použít lež či dvě, pokud mu to s pravdou zrovna nevychází tak, jak by chtěl. Třeba říci, že štír lhát umí, takže zmást kohokoli je pro něj poměrně snadné a těžkou hlavu si kvůli lži obvykle nedělá.

Beran

Liar shadow. Dishonest politician or businessman, liars speaker with long nose pinocchio, fraud employee deceive people, lie bad political leader, vector illustration. Businessman dishonest, man liar

Beran se neštítí pravdu trošku „pekroutit“ či mírně „upravit“, jen aby dosáhl svého. Vždy chce být ve všem nejlepší a zalíbit se všem. Malé „úpravy“ pravdy, ke kterým se uchyluje, aby ho ostatní obdivovali či oceňovali, on sám za lež ani nepovažuje. Beran by se však nikdy neuchýlil k velkým lžím, protože ty odporují jeho povaze a také by ho trápily výčitky svědomí.

Ryby

Ryby jsou zdatnými vypravěči, ve vymýšlení příběhů nemají konkurenty. Pro ryby je snadné lhát a vymýšlet si, následně čekají, zda jejich lež lidé akceptují. Právě napětí, se kterým počítají, je na lži láká a přitahuje. Je to pro ně spíše hra a zábava v „malém“ měřítku, kam až mohou se svou lží zajít, svým blízkým by skutečně lží nikdy ublížit nechtěli.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram