3 slavné nevěsty a jejich svatební šaty jako sen! Která byla nej – Britney, Toni či Nicola?

Porovnejte tři nevěsty – modelku Toni Garrn, pop hvězdu Britney Spears a herečku Nicolu Peltz. Pošlete hlas té nej!

Modelka Toni Garrn a herec Alex Pettyfer s jejich dcerkou během svatby na ostrově Paros.

Jen před pár dny si vysněnou plážovou svatbu vystrojila krásná německá topmodelka Toni Garrn (29). Za herce Alexe Pettyfera (32) se provdala už podruhé, tentokrát na řeckém ostrově Paros. Někdejší partnerka slavného herce Leonarda DiCapria na svůj velký den na pláži zvolila hedvábné šaty od Elie Saab dlouhé až po zem. Blond vlasy má upravené do elegantního drdolu, zdobí ji dlouhý týlní závoj, se kterým si na útesu pohrával vítr.

Červen se nesl ve znamení sledované svatby Britney Spearsové, která se provdala za svého snoubence, fitness trenéra Sama Asghariho. Čtyřicetiletá zpěvačka měla na sobě svatební šaty, které vznikly v ateliéru Versace a vytvořila je designérka Donatella Versace. Šaty byly ručně šité krejčími z Atelier Versace více než 700 hodin, nechyběla dlouhá vlečka ani závoj.

Mixed media collage with female portrait and flowers

Stejně médii sledovaná svatba se odehrála v dubnu, kdy si Brooklyn Beckham a herečka Nicola Peltz řekli své „ano“. Šaty nevěsty, které vznikly v ateliéru Valentino Haute Couture, byly navrženy s důrazem na jednoduchost a tradici svatebních modelů. Robu zdobila několik metrů dlouhá vlečka, která dodávala šatům vzhled uměleckého díla.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram