Známe nejen top dezert 2. série castingů sladké show, ale také top chutě! Královali maliny a po nich…

Začátkem roku se začalo síto castingů do 2. série show Peče celé Slovensko, v nichž členové týmu hledali novou dvanáctku soutěžících, která nakonec vzešla z téměř 160 přihlášených zájemců.

Petra Tóthová a Josefa Zaukolcová budou součástí i 2. série sladké show Peče celé Slovensko.

V castingové porotě nechyběly známé tváře jednotky – Petra Tóthová a Josefa Zaukolcová. Jakými výtvory se snažili soutěžící na porotkyně během castingů zapůsobit? Jak už v rozhovoru pro TV Pravda prozradila porotkyně Jožka, byly to zejména tartaletky!

A co se top chutí týče, ty zase prozrazuje Petra Tóthová, tady jsou favorité castingů: „Maliny, citron, marakuja – právě po těchto chutích sáhli soutěžící ve svých dezertech nejčastěji.“

Photo showing a cake stand of freshly baked, homemade, pink velvet strawberry cupcakes in paper cake cases. The cup cakes have been decorated with swirls of pink piped icing, sugar craft hearts and sphere sprinkles topped with a strawberry.

První série divákům ukázala, že pečení není výsostnou doménou žen a sladkému koníčku holdují na Slovensku i muži. Navíc, kdo si myslí, že pečení je záležitostí mladších ročníků či hipsterů, mýlí se.

„Přestože jsou muži v cukrářství stále vzácností, měli jsme to štěstí a na castingech jsme poznali mladší i starší muže, kteří mají pečení jako hobby,“ prozrazuje Tóthová. Na co se mohou diváci těšit z jejího pohledu ve 2. sérii show? Prohlédněte si také dechberoucí prostory, ve kterých pokračování sladké show vzniká – ve videu pro TV Pravda (vyšší).

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram