Ukázková letní kombinace šatů podle Michaely

Inspirovat se v letním stylingu známými dámami je docela v pořádku. Zejména pokud jim to mimořádně sluší. Jako například slovenské herečce Michaele Čobejové na nedávné premiéře filmu Prezidentka.

Drobná blondýnka, kterou diváci znají z televize i filmového plátna a která se aktuálně vedle herecké práce realizuje i jako filmová producentka nového projektu, se objevila na slavnostní premiéře v pondělí večer v jednom z bratislavských kin.

Některé přítomné dámy vsadily na elegantní, přímo večerní koktejlový look – Čobejová šla jinou cestou, podtrhla aktuální roční období, vysoké teploty na teploměru a také přicházející náladu na dovolenou. Výsledek byl přitom ukázkový, protože slovenská herečka pracovala s několika prvky, aby opticky zdokonalila svoji figuru a výsledný dojem.

Michaela Čobejová vsadila na model šatů s nadýchanými rukávy, které jsme již vzpomínali na naší stránce jako letní tip před pár dny. Dokážou zázraky při větších bocích, ale například i při drobnějších postavách. Využit byl efekt horizontálního a vertikálního proužku. V tomto případě velmi efektně prodlužoval proužek na šatech a dřík zase zvýrazňoval horizontální proužek v přepásání. Délka těsně pod kolena byla zvolena naprosto vhodně na postavu slovenské herečky, vyšší dámy mohou klidně experimentovat is midi verzemi podobných šatů.

Pretty smiling young woman in yellow dress summer hat looking down, holding skirt isolated on pastel violet wall background in studio. People sincere emotions, lifestyle concept. Mock up copy space

Samostatnou kapitolou je obuv. Ta opět vycházela z aktuálních trendů retro stylu, který se vrací s náladou 60. a 70. let, přičemž zároveň přidávala letní prvek v podobě efektu provázkového pletení po obvodu podpatků. Masivní podpatky, které přidaly herečce pěkných pár centimetrů, přitom nepůsobily mohutně, ale naopak nohu odlehčovaly a podporovaly celkový dojem nenucený a sexy dojem.

Naše tipy naleznete také v galerii, nezapomeňte si však prohlédnout i další dámy na slavnostní filmové premiéře. Máme pro vás bohatou galerii ještě z pondělí.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram