Výsostně letní a neuvěřitelně sexy!

Tuto dvojkombinaci léta aktuálně předvedla během festivalu Glastonbury modelka a herečka Poppy Delevingne. Mezi fanoušky vypadala skvěle a jen tak přehlédnout ji díky super postavičce v této kombinaci veruže nešlo!

Slavná Britka sáhla po jednoduchém bílou tílku, ale džínové šortky snesou i hravější a něžnější volby – jako krajkové vzory, nabírané rukávy či průhlednější materiály a volány. Důkazem, že i takový mix je výsostně letní a sexy je 34letá italská herečka a modelka Elisa Sednaoui. K džínovým šortkám s vysokým pasem zvolila vyšívanou halenku zdobenou šněrovačkou, která jí navíc odkrývala pěkné bříško.

A co by řekli na džínové šortky a bílou halenku 50-ničky? Mohou se nechat inspirovat jednapadesátiletou moderátorkou a televizní kuchařkou Padmou Lakshmi, která své dlouhé nohy předvedla právě v takovém outfitu teprve nedávno v ulicích New Yorku, její bílá volba z mírně transparentní látky byla zdobena volány.

Laughing student girl wearing white T-shirt and blue jeans, standing with hands in pockets, looking straight at camera, isolated on gray background

Co se vrchního dílu týče, v horkých dnech je nejlepší zvolit model z bavlny, hedvábí nebo lnu, což jsou materiály, které na pokožce příjemně chladí.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram