Znáte výhody sex polohy na boku? Zkuste a uchvátí vás

Intimní sféra přesahuje jen klasické polohy na zádech a na čtyřech. jednou z velmi příjemných a zajímavých poloh, které jsou však často opomíjeny, je poloha na boku. Řekneme si, co na ní může být atraktivní. No pravda je taková, že právě v „ošklivém káčátku“ se dokáže skrývat hezká labuť.

Využijte své ženské zbraně opravdu naplno právě při poloze zboku. Muž vidí plnou linii našeho zadečku, které je pro něj atraktivní v kalhotách, v sukni i nahá.
Oddechová pro oba

Je jen málo erotickým poloh, při kterých si prakticky odpočinou oba partneři. Jednou z nich je právě poloha z boku. Nazývaná právě proto také „líná“. Partnerka totiž leží na boku a váš mazlíček do vás vstupuje ze strany, což mu na jedné straně neumožňuje extrémní pohyb, na druhé straně přináší dostatečné hluboké vniknutí.

Svůdné křivky

Využijte své ženské zbraně opravdu naplno právě při poloze zboku. Muž vidí plnou linii našeho zadečku, které je pro něj atraktivní v kalhotách, v sukni i nahá. Navíc může zadeček adekvátně pohladit, ale na rozdíl od klasiky odzadu má k dispozici výhled i do vašeho obličeje a na prsa. Unikátní kombinace, která je pro každého muže maximálně vzrušující.

Více kontaktu

Velkou výhodou polohy na boku je také více kontaktu. Ani pokud jste na čtyřech nedosahuje partner takový přímý kontakt s vaším zadečkem a tělem. Přestože vás partner může objímat, hladit a líbat, tak jeho lůno maximalizuje kontakt s plochou vašeho zadečku. A to potěší jeho smysly a vylepší zážitek vám oběma.

Není to jen o pohledu

silhouette of a woman lying on the floor in her underwear photo. Hot woman on fire – concept.

Ve prospěch této polohy hraje také to, že není zcela běžná. Přitom není nijak extra náročná a můžete si ji jistě dopřát i během běžných milostných zážitků. Dává však najevo, že jste oba otevření zkoušet nové věci, přežít něco nového, osvěžit rutinu. Už jen ten pocit, který si vytvoříte touto malou změnou, obohatí vaši sexualitu.

Ideální i na druhé kolo

Chcete-li partnera navnadit na druhé kolo, je právě poloha na boku ideální. Protože poskytuje vašemu drahému méně tradiční pohled na vaše tělo. Vidí mnohem více vypouklý zadeček než obvykle a díky tomu nabude mnohem rychlejšího vzrušení. Proto je tato poloha přímo dokonalá pro pokračování intimní stimulace.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram